50 Najlepšie Chudnutie Tipy

zdravie medicína lekár

To, čo robí zdravé komunity? Jedna odpoveď je obsiahnutá v fyzické priestory a služby, ktoré umožňujú starších dospelých, aby sa zapojili do zdravé správanie. Cyklistické chodníky, pešie chodníky, vonkajšie fitness priestory, meditácie oblastiach a labyrinty sú len niektoré príklady infraštruktúry, ktorá môže inšpirovať a zapojiť starších obyvateľov. Ďalší príklad možno nájsť v inovované vyšších centier poskytuje priestory pre komunitných záhrad a ponúka početné vzdelávacích kampaní a motiváciu pomôcť viesť ich obyvateľstva voči zdravší život celej doby životnosti.

Michael a Tim - Skvelé miesto, najmä preto, že som pracoval na výrobok pomôcť s informálneho učenia sa! Jedným ďalším dôležitým faktorom, ktorý nie je zahrnutá tu, je fakt, že náklady na 'formálne' vzdelávania je skyrocketing. Podľa ministerstva Ed), sa zvýšil o 37% v poslednom desaťročí. Na druhej strane, prístup k "neformálne" vzdelávanie je stále jednoduchšie vďaka šíreniu web.

Tuky (esenciálne mastné kyseliny) zdroj mozgu. Suchá hmotnosť mozgu, je 60% tuku. Tuky musí byť dopĺňaný denne dobré duševné zdravie. Srdce aj výhody zdravých tukov (udržuje cievy klzké, prevencia zrazenín a upchávaniu tepien). Dobrý tie sa skladajú z olív/olivový olej, kokosový olej, avokádo, orechy a semená (a ich butters.) Vyhnúť nezdravé trans tukov vo fast food.
Zdravé tuky odraziť choroby a dať hladkú pokožku. Pridať, korenia, bylín a veľa čerstvého, filtrovanej vody, niektoré čaj, trochu kávy denne a ľudia môžu žiť do zrelej staroby.

Dobrú chuť!

Toto zastaví boj alebo útek odpoveď, spomaľuje nášho srdca a dýchania, pomáha mozgu, funkcia, trávenie, sexuálne reakcie a dokonca spomaľuje genetické účinky starnutia ak cvičil dosť. To nás stavia do prítomného okamihu a prestane naše reakcie na stres. To neznamená, že v rade v banke presunúť rýchlejšie, nebude si náš let na čas alebo zastaviť IRS audit, ale to rieši naše reakcie na to a to je všetko, čo môžeme ovládať. Zvládanie stresu je jedným z najväčších problémov zdravie dnes a táto jednoduchá technika je jednou z odpovedí.

Ak ste išli tak ďaleko, je to znamenie, že ste vážne schudnúť. Ďalším krokom je prechod od teórie k praxi.
Ako posledná rada by som povedal, že lepšie, aby to pomaly a podarí skôr, než sa pohybujú rýchlo a zlyhať. Skúste sledovať jeden tip na čas a doprajte si dostatok času, aby si zvykli na zmeny. Teraz je rad na tebe a pamätajte: začnite už dnes, nie zajtra, nie na konci mesiaca, nie v pondelok, ale dnes, veľa šťastia!

Štúdie ukázali, že deti, ktoré sú viac fit urobiť lepšie v školách," hovorí Porter. Ona a Krebs oboch radí rodičom na podporu fyzickej aktivity, podporujeme deti hrať vonku. Môže to zahrnovať akékoľvek aktivity, ako je cykloturistika a turistika s rodinou, ale tiež môžu obsahovať jednoduché vonkajšie prieskumu. Dôležité je, že deti si aspoň 60 minút telesnej aktivity denne. Pre deti viac ako dospelých, to je zvyčajne rozdelený do mnohých krátkych dátových balíčkoch činnosti.